Kvalitní práce za rozumnou cenu.
608 345 589 info@stavimeproradost.cz
Zednické práce Praha východ a střední Čechy

Sádrokartonářské práce

Pro rychlé řešení stavebních úprav i pro dodatečné zateplení, je ideálním materiálem sádrokarton. Dovede dotvořit Váš interiér do podoby, kterou si zvolíte.

Sádrokarton – materiál mnoha možností  

Při rekonstrukcích panelových bytů nebo i interiérů rodinných domů se dobře uplatňuje sádrokarton. Je totiž dobře tvárný a tím pádem umožní dosáhnout cílového tvaru nebo struktury. Dalším přínosem je tepelná a akustická izolace.

  • Největšího uplatnění nachází při realizaci příček, dekoračních stropů i při instalacích moderních světelných panelů.
  • Jestliže se rozhodnete pro sádrokarton, pak můžete ušetřit finanční prostředky.
  • Pořizovací náklady jsou totiž celkem nízké.

Sádrokarton se také dobře barví a zdobí mnoha dekoračními technikami. Mezi sádrokartonářské práce patří také montáž dnes tolik žádaných kazetových stropů, které se hodí zejména do rustikálně zařízených domů anebo luxusních novostaveb.

Sádrokarton Vám přidá prostor

Mnoho majitelů bytů má problém s nedostatkem místa. Přitom je tolik možností, jak trochu přidat. Jednou z nich je pořídit si do interiéru posuvné dveře.

  • Mezi sádrokartonářské práce patří i montáž pouzdra posuvných dveří.

Sádrokarton je zkrátka materiálem budoucnosti. Nabízí mnoho možností řešení problémů nejen v našich domovech, ale i v kancelářích, skladech nebo jiných halách.

  • Můžete například během krátké chvíle nechat rozdělit jednu místnost na dvě menší.
  • Ve starých městských bytech se díky sádrokartonu mohou snížit nesmyslně vysoké stropy.
  • Nejen, že budou místnosti vypadat mnohem útulněji, ale také ušetříte v chladných obdobích roku za topení.

Možnost leccos vylepšit vítají i majitelé venkovských kamenných stavení. Díky kamenu, jako stavebnímu materiálu, jsou zdi mnohdy křivé a kazí tak celkový ráz místnosti. Kromě toho, že se zdi nenásilným způsobem „narovnají“, získáte jedním rázem i zateplení místnosti. Neesteticky také vypadají všelijaké roury a trubky na chodbách domů. Tyto součásti vzduchotechniky a jiných technických zařízení můžete schovat pomocí sádrokartonu a šikovných rukou.